Uzbudljiva 2. sezona F1 natjecanja završila je u velikom stilu!

Borbe za naslov prvaka odvijale su se u vozačkom i konstruktorskom poretku kroz 5 divizija.
Division 1 Alpha imala je najviše utrka ali i najviše borbe. Pobjedu u vozačkom prvenstvu odnio je FaZe_Ivano31 (McLaren F1), drugo mjesto osvojio je furke23 (Aston Martin F1 Cognizant) a treće mjesto osvojio je goranpotnar (AlphaTauri). Bitku za naslov prvaka odlučila je zadnja utrka sezone (Emilia Romagna Grand Prix).
Konstruktorski naslov osvojila je ekipa Aston Martin F1 Cognizant sa vozačima furke23 i erBirno.
Moramo spomenuti i vozača zmikic97 koji je napravio također veliki doprinos u tom naslovu.

Division 1 Beta, sa 15 utrka u sezoni, je imala zanimljive bitke za naslov prvaka, a naslov se također odlučio u zadnjoj utrci prvenstva.
Naslov prvaka osvojio je Francojovic, a konstruktorski naslov AlphaTauri sa vozačima Francojovic i Doktor_Cevapo.

Division 2, Boogic je odlično držao prvo mjesto sve do zadnje utrke prvenstva gdje je Hrco_Hex (Red Bull Racing) pobjedom utrke osigurao naslov prvaka. Konstruktorski prvaci su Mercedes AMG Petronas F1 sa vozačima Boogic i josik108.

F2 Racing League je u zadnjoj utrci potvrdila prvaka koji je od samog početka natjecanja držao prvo mjesto. Vozač BWA HWA RaceLab goranpotnar osvojio je vozačko prvenstvo, a konstruktorsko prvenstvo osvojila je ekipa MP Motorsport (Hrco_Hex i Mleki98).

POWERTRAIN divizija (bez assista) posljednjom utrkom u Imoli dobila je prvaka koji je tokom cijele sezone odolijevao napadima i zasluženo osvojio titulu. Hamza je također osvojio i konstruktorsku titulu sa Alfa Romeo uz nekoliko rezervi koje su mu pomogle u tom pothvatu. Sve pohvale i za drugoplasiranog i trećeplasiranog , kao i svim ostalim vozačima koji su sudjelovali u ovoj prvoj sezoni i pomogli nam da se sve uspješno dovede do završne etape.
Grand Finale POWERTRAIN-a saznat će datum održavanja naknadno gdje sudjeluju vozači iz top 10 + nekoliko rezervnih vozača u slučaju da neki od stalnih neće moći nastupiti.

Samim krajem 2. sezone 12th F1 Crew predstavio je nove članove: AndOut_ i lovac_u_mutnom_.

Prijave za 3. sezonu su u tijeku a samim time podigla se razina natjecanja na veću i zahtjevniju razinu vožnje. Divizije za koje se može prijaviti su: